-
"Lalo brings the "play" to our playroom with their imagination-inspiring playtime essentials.”
Shelby -
-
"We've been Lalo fans since the newborn days and they continue to be our go-to even at almost 3!"
Shelby -
"He loves being able to do what his parents do so the workbench and play kitchen are current favorites"
Shelby -
Play Mat
Regular price $115Unit price / perRegular price$115Sale price $86.25Sale -
Sale
-
Sale
-
-
-
Pots & Pans
Regular price $30Unit price / perRegular price$30Sale price $21Sale -
Sale
-
The Play Kit
Regular price $375Unit price / perRegular price$375Sale price $243.75Sale -
Giant Coloring Sheets
Regular price $27.99Unit price / perRegular price$27.99Sale price $19.59Sale -
Sale
-
Sale
-
Sale
-
Little Chef Set
Regular price $59.99Unit price / perRegular price$59.99Sale price $41.99Sale -
Bread Set
Regular price $39.99Unit price / perRegular priceSale price $39.99 -
Race N Play Parking Garage
Regular price $64.99Unit price / perRegular priceSale price $64.99


